Preces atgriešana

Ja izlemjat atgriezt iegādāto preci internetveikalā "9 mēneši":

  • Veikals "9 mēneši" nepieņem preci atgriešanai, kura ir iegādāta ar atlaidi.
  • Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā".
  • Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta.
  • 9 mēneši saglabā tiesības atteikties pieņemt preci, kura ir bojāta vai nav pilnā komplektācijā. Veikals "9 mēneši" nepieņem preci atgriešanai, kura ir iegādāta ar atlaidi.
  • Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam nosūtīt pieprasījumu uz e-pasta adresi info@9menesi.lv, norādot pasūtījuma numuru un datumu, kā arī aizpildīt pasūtījumam pievienoto "Preču atgriešanas" veidlapu un kopā ar pasūtījumu to ar pasta starpniecību nosūtīt uz adresi: Stabu iela 61 k2-29, Rīga; t/c Bērnu Pasaule Rimi Omniva pakomāts (Matīsa iela 25) vai ierasties veikalā "9 mēneši" (Stabu iela 46/48, Rīga, LV-1011) uz vietas un preci, kopā ar aizpildīto veidlapu, nodot veikala pārstāvim.
  • 2 nedēļu laikā patērētājs tiks informēts par pieņemto lēmumu preču atgriešanas jautājumā.

Grozs ir tukšs / 0€